Erasmus Öğrenci Topluluğu

BİZ KİMİZ?

30 Kasım 2021`de yeniden aktifleşen ÇAKÜ Erasmus Öğrenci Topluluğu; üniversitemizde bulunan Erasmus öğrencilerini bir araya getirmeyi, Erasmus süreci devam eden üniversitemiz öğrencilerine yardımcı olmayı ve ayrıca kültürel, sosyal ve akademik etkinlikler düzenlemeyi hedefler. Gönüllülük esasına dayanan ÇAKÜ Erasmus Öğrenci Topluluğu Yönetim Kurulu`na ek olarak üç ekiple çalışır; Sosyal Medya Ekibi, Oryantasyon Ekibi, Organizasyon Ekibi. Tüm bu ekipleri ile birlikte bir bütün olan ÇAKÜ Erasmus Öğrenci Topluluğu çalışma grubu dinamiklerinden ve değerlerine bağlılığından ödün vermeden hedefleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
     

SOSYAL MEDYA EKİBİ

Topluluğa ait tüm video ve görsellerin üretilmesinden, yapılan faaliyetlerde fotoğraf ve video çekiminden, topluluğun sosyal medya platformlarındaki hesaplarının düzenlenmesinden sorumlu ekiptir.

ORYANTASYON EKİBİ

Üniversitemize Erasmus+ gibi programlarla gelen yabancı uyruklu öğrencilere yardımcı olan ve onlara ülkemiz ve şehrimizdeki yaşantılarında, üniversitemizdeki etkinliklerde rehberlik yapan ekiptir.

ORGANİZASYON EKİBİ

Topluluk tarafından düzenlenecek faaliyetlerin içeriğini oluşturmak ve içeriğini oluşturdukları bu faaliyetleri düzenlemekten sorumlu ekiptir.