ÇAKÜ’DE Eurodesk ve Erasmus+ Hareketlilikleri Tanıtımları Devam Ediyor

Çankırı Karatekin Üniversitesi Erasmus Kurum Koordinatörlüğü, 2023-2024 Akademik Yılında da Erasmus+ Programı Öğrenci Bilgilendirme toplantılarına aralıksız olarak devam ediyor.

Erasmus Kurum Koordinatörlüğü personeli Öğretim Görevlisi Tayfur Uysal ve Öğretim Görevlisi Harun Şimşek tarafından gerçekleştirilen Erasmus+ bilgilendirme toplantıları, ilk olarak Edebiyat Fakültesinde, daha sonra ise İktisadi ve İdari Bilimler, Sanat, Tasarım ve Mimarlık, Fen, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu ve halen devam eden toplantılarda, öğrencilere Erasmus+ öğrenci öğrenim ve staj hareketlilikleri hakkında başvuru kriterlerinden içerme desteğine kadar pek çok detaylı bilgi verildi. Ayrıca, toplantılara katılan öğrencilere bilgilendirici Erasmus tanıtım broşürleri de dağıtıldı.

Erasmus+ Staj Hareketliliği başvuruları, 10 Kasım 2023 tarihinde sona erecek olup Erasmus Öğrenim Hareketliliği başvuruları ise 25 Aralık 2023’e kadar devam edecek ve başvurular e-Devlet şifresi ile (https://erasmusbasvuru.ua.gov.tr/) üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yayınlanma Tarihi: 16 Kasım 2023 Perşembe
Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2024 Perşembe